Prekių nėra
Padidinti TEBP5112 BLACK 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.45 kg |
| Gross weight | 0.64 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Palette Qty | 362 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Producer | Thule |