Prekių nėra
Padidinti TEBP5316 QUIET GREEN 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.95 kg |
| Gross weight | 1.39 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 440.00 g |
| Palette Qty | 108 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 485.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Thule |