Prekių nėra
Padidinti TEBP5416 BLACK 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 1.05 kg |
| Gross weight | 1.55 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Palette Qty | 84 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 345.00 mm |
| Gross height (mm) | 495.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Producer | Thule |