Prekių nėra
Padidinti FIXMCLI-XL-BK 3
| Suderinamumas | iPhone 12/13/14 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.25 kg |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Dėklo tipas | Holder |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MagClick XL |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 62.00 g |
| Palette Qty | 1197 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Producer | Fixed |