Prekių nėra
Padidinti FIXTRI-1000-BK 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.37 kg |
| Gross weight | 0.42 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 55.00 g |
| Palette Qty | 905 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 18.00 mm |
| Gross height (mm) | 268.00 mm |
| Gross width (mm) | 198.00 mm |
| Producer | Fixed |