Prekių nėra
Padidinti FIXGD-1705-TR 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.03 kg |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| PET | 0.04 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Fixed |