Prekių nėra
Padidinti FIXMAT-BK 3
| Specialios funkcijos | The phone's grip is solid and can easily withstand all the shocks caused by driving Universal holder with wireless charging Rapid Charge fast charging with 15W power support for Quick Charge 3.0 + Qi charging Ideal for charging modern smartphones Swivel j |
| Suderinamumas | Universal |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.13 kg |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Matmenys (P x G x A) | 100 x 67 x 54 mm |
| Dėklo tipas | Holder |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Matic |
| Gamintojo prekės serija | Car Phone Holder |
| Juostos suderinamumas | Universal |
| Suderinami produktai | For phones with a width of 6 - 8 cm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 4348 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 54.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 67.00 mm |
| Producer | Fixed |