Prekių nėra
Padidinti FIXPUW-434 3
| Medžiaga | Polycarbonate |
| Suderinamumas | Watch 44mm |
| Storis | 0,33 mm |
| Tipas | Screen Protector |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.11 kg |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gaminio spalva | Clear |
| Apsaugos funkcijos | Impacts resistant Anti-fingerprint Dirt resistant Scratch resistant |
| Kitos savybės | Full frame coverage Rounded edges 100% transparent |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FIXED |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0001225 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Palette Qty | 8475 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 50 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Producer | Fixed |