Prekių nėra
Padidinti FIXTRI-727-BK 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.314 kg |
| Gross weight | 0.369 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000955152 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.055 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 15 g |
| Palette Qty | 7877 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 18 mm |
| Gross height (mm) | 268 mm |
| Gross width (mm) | 198 mm |
| Producer | Fixed |