Prekių nėra
Padidinti | Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.09 kg |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 10.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Palette Qty | 3510 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 25.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross width (mm) | 101.00 mm |
| Producer | Fixed |