Prekių nėra
Padidinti K-KJ55HCD40E 3
| Neto svoris | 0.21 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 12 mėn. |
| Bruto svoris | 0.31 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Plastikas (be PET) | 20.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.10 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 105.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 70.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 200.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 80.00 g |
| Integruota baterija | Taip |
| TI svoris (kg) | 0.08 kg |