Prekių nėra
Padidinti IB-SH101-CH 3
| Galingumas | 18 W |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.21 kg |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Icy Box IB-SH101-CH |
| Gamintojo prekės serija | 3 in 1 foldable magnetic charging stand for mobile phone, earpods and smartwatch, Aluminium |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 17.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Palette Qty | 1496 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Producer | Raidsonic |