Prekių nėra
Padidinti | Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.03 kg |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Charging Combo (Type-A) EU, 33W |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 500 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Palette Qty | 12500 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 28.00 mm |
| Gross height (mm) | 56.00 mm |
| Gross width (mm) | 47.00 mm |
| Producer | Xiaomi |