Prekių nėra
Padidinti ACU-DPQ100 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.15 kg |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 31.20 g |
| Plastic (No PET) | 7.80 g |
| Palette Qty | 3260 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 38.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Producer | AXAGON |