Prekių nėra
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.08 kg |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 60W USB-C Charge Cable, 1m |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 5587 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 85.20 mm |
| Gross height (mm) | 16.70 mm |
| Gross width (mm) | 179.10 mm |
| Producer | Apple |