Prekių nėra
Padidinti A121AL11 3
| Output type | 2 x 24 pin USB-C, 4 pin USB Type A |
| Net weight | 0.12 kg |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Nano Charger 70W, 3 ports, Black |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000069006 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 5882 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 53.00 mm |
| Gross height (mm) | 42.00 mm |
| Gross width (mm) | 31 mm |
| Producer | Anker |