Prekių nėra
Padidinti B121BGZ1 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.27 kg |
| Gross weight | 0.39 kg |
| Gaminio spalva | Dark gray |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Charger (100W, 3 Ports, Smart Display) with USB-C Cable |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 2564 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 69.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross width (mm) | 34.00 mm |
| Producer | Anker |