Prekių nėra
Padidinti FIXPS5-MCS-BW 3
| Specialios funkcijos | Integrated cooling fans for active cooling of the console Charging controllers via removable USB-C ports |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.77 kg |
| Gross weight | 0.92 kg |
| Gaminio spalva | Black/White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FIXPS5-MCS-BW |
| Gamintojo prekės serija | Multifunctional Station for PlayStation 5 with Cooling and Charging for two DualSense Controllers |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 152.00 g |
| Palette Qty | 520 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 207.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 357.00 mm |
| Producer | Fixed |