Prekių nėra
Padidinti A2669313 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.16 kg |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | A2669313 |
| Gamintojo prekės serija | 735 Prime Wall Charger 67W, 1A/2C |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 2954 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Producer | Anker |