Prekių nėra
Padidinti | Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.03 kg |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 50W Wireless Charging Stand Pro |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 300 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 410.00 mm |
| Gross height (mm) | 225.00 mm |
| Gross width (mm) | 88.00 mm |
| Producer | Xiaomi |