Nauja MONITOR ACC LIFT UP TO 24"/BLACK NWSSC24-B ONKRON Padidinti
MONITOR ACC LIFT UP TO 24"/BLACK NWSSC24-B ONKRON
NWSSC24-B 5
Prekių pristatymo būdai ir kaina
Apie prekę
1xNumber of displays supported | Maximum weight capacity (per display) 15 kg | Maximum weight capacity 15 kg | Maximum screen size 61 cm (24") | Mounting type Desk | Minimum VESA mount 75 x 75 mm | Maximum VESA mount 100 x 100 mm | Colour Black