Prekių nėra
Padidinti | Neto svoris | 0.35 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1 dalių |
| Garantija | 60 mėn. |
| Bruto svoris | 0.385 kg |
| Plastikas (be PET) | 5 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.002068873978899 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.035 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 262.99 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 182.99 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 42.99 mm |
| Popierius/Kartonas | 30 g |
| Integruota baterija | No |