Prekių nėra
Padidinti E25G30-F2 3
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 0.2 kg |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0002005416 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Palette Qty | 3846 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 17.3 mm |
| Gross height (mm) | 69.00 mm |
| Gross width (mm) | 168.00 mm |
| Producer | Synology |