Prekių nėra
Padidinti E10G30-T2 3
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 0.2 kg |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | E10G30-T2 |
| Gamintojo prekės serija | Dual-port 10GbE 10GBASE-T add-in card |
| Pagrindinio kompiuterio sąsaja | PCIe 3.0 x8 |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.000169851591 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Palette Qty | 3846 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 14.7 mm |
| Gross height (mm) | 68.9 mm |
| Gross width (mm) | 167.7 mm |
| Producer | Synology |