Prekių nėra
Padidinti MA72XH 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.02 kg |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Producer | Mercusys |