Prekių nėra
Padidinti PC0075 3
| Tipas | Lan card |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.10 kg |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Kitos savybės | Chipset: Realtek 8111F + Asmedia 1182E Ports: 2x (RJ45) Gigabit Ethernet Complies with PCI-Express Base Specification Revision 2.0 Fully compliant with IEEE 802.3, 802.3u and 802.3ab Supports full duplex flow control (IEEE 802.3x) Supports IEEE 802.1P lay |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 2 x Gigabit Lan (RJ 45) |
| Ryšio technologija | Wired |
| Įjungti ir žaisti | Taip |
| „Mac“ suderinamumas | No |
| Duomenų perdavimo sparta | 1 Mbit/ai |
| Pagrindinio kompiuterio sąsaja | PCIe |
| Nuosekliųjų prievadų kiekis | 2 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 25.50 g |
| PET | 4.50 g |
| Palette Qty | 2821 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Producer | Logilink |