Prekių nėra
Padidinti wAPGR-5HacD2HnD&EC200A-EU 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.659 kg |
| Gross weight | 0.759 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00261488 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 277 mm |
| Gross height (mm) | 80 mm |
| Gross width (mm) | 118 mm |
| Producer | MikroTik |