Prekių nėra
Padidinti TRM250000000 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.13 kg |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.001817884 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 60 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 173 mm |
| Gross height (mm) | 71 mm |
| Gross width (mm) | 148 mm |
| Producer | Teltonika |