Prekių nėra
Padidinti TRB143000000 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.145 kg |
| Gross weight | 0.256 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.001785 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.111 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 111 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 170 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Producer | Teltonika |