Prekių nėra
Padidinti RUT301000000 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.233 kg |
| Gross weight | 0.4 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00044 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.167 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 167 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Producer | Teltonika |