Prekių nėra
Padidinti TL-MR105 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 2.80 kg |
| Gross weight | 3.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 333 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Producer | TP-LINK |