Prekių nėra
Padidinti CRS320-8P-8B-4S+RM 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 2.153 kg |
| Gross weight | 2.753 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.008918 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.6 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 600 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 490 mm |
| Gross height (mm) | 65 mm |
| Gross width (mm) | 280 mm |
| Producer | MikroTik |