Prekių nėra
Padidinti 90IG08W0-MO9A0V 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.65 kg |
| Gross weight | 1.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 315.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 218.00 mm |
| Producer | Asus |