Prekių nėra
Padidinti DWP-1010/KT 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.76 kg |
| Gross weight | 0.96 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 106.00 mm |
| Gross height (mm) | 211.00 mm |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Producer | D-Link |