Prekių nėra
Padidinti DVB4486GL 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.20 kg |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AX3000 NE (3-pack) |
| Gamintojo prekės serija | Mesh System |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11a/b/g/n/ac/ax 802.3/3u/3ab |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 574+2402 Mbit/ai |
| Antenos tipas | Internal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | No |
| Producer | Xiaomi |