Prekių nėra
Padidinti E62iUGS-2axD5axT 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 1.20 kg |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 156.00 mm |
| Gross height (mm) | 36.00 mm |
| Gross width (mm) | 127.00 mm |
| Producer | MikroTik |