Prekių nėra
Padidinti QHora-301WSO 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.89 kg |
| Gross weight | 1.92 kg |
| Saleout | UNPACKED |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | QHora-301W |
| Gamintojo prekės serija | Dual bandRouter |
| Procesoriaus modelis | Qualcomm IPQ8072A Hawkeye 2 |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 to 40 °C |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 6 |
| Antenos tipas | Internal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| Antenų kiekis | 8 |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.03 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 2100.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 249.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 73.00 mm |
| Gross height (mm) | 293.00 mm |
| Gross width (mm) | 325.00 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | QNAP |