Prekių nėra
Padidinti 90IG08E0-MO3B00 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.25 kg |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ExpertWiFi EBG15 |
| Gamintojo prekės serija | Gigabit VPN wired router |
| USB prievadų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Antenos tipas | Internal |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.35 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 371 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross width (mm) | 141.00 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | Asus |