Prekių nėra
Padidinti 90IG09S0-MO9A0V 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.00 kg |
| Gross weight | 2.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 42 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 383.00 mm |
| Gross height (mm) | 141.00 mm |
| Gross width (mm) | 384.00 mm |
| Producer | Asus |