Prekių nėra
Padidinti 90IG09T0-MO0B00 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.09 kg |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 38.00 mm |
| Gross width (mm) | 148.00 mm |
| Producer | Asus |