Prekių nėra
Padidinti MW305R 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.158 kg |
| Gross weight | 0.448 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MW305R |
| Gamintojo prekės serija | Wireless N Router |
| USB prievadų kiekis | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100 Mbit/ai |
| WAN jungtis | 1*10/100Mbps WAN Port |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 300 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 3xFixed |
| Wi-Fi juosta | 802.11n |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 20 dalių |
| Volume (m3) | 0.00378 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.29 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 555 mm |
| Gross width master carton | 415 mm |
| Gross height master carton | 365 mm |
| Net weight master carton | 8.96 kg |
| Tare weight master carton | 1.429 kg |
| TI weight (kg) | 0.15 kg |
| Paper/Pasteboard | 232.00 g |
| Plastic (No PET) | 58.00 g |
| Palette Qty | 400 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |
| Producer | Mercusys |