Prekių nėra
Padidinti Archer AX80 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 2.28 kg |
| Gross weight | 3.49 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Archer AX80 |
| Gamintojo prekės serija | AX6000 8-Stream Wi-Fi 6 Router with 2.5G Port |
| USB prievadų kiekis | 1× USB 3.0 Port |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| WAN jungtis | 2 |
| Antenos tipas | Internal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| Antenų kiekis | 4 |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.21 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 210.00 g |
| PET | 1 g |
| Palette Qty | 220 dalių |
| Tare other | 2 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 297.00 mm |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | TP-LINK |