Prekių nėra
Padidinti Archer BE3600 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.27 kg |
| Gross weight | 1.37 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Archer BE3600 |
| Gamintojo prekės serija | Dual-Band Wi-Fi 7 Router |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 2882 Mbit/ai |
| Wi-Fi juosta | 802.11be |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 218 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 343.50 mm |
| Gross height (mm) | 98.00 mm |
| Gross width (mm) | 235.00 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | TP-LINK |