Prekių nėra
Padidinti 1002204229 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.60 kg |
| Gross weight | 3.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.23 kg |
| Paper/Pasteboard | 1296.00 g |
| Plastic (No PET) | 105.00 g |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Producer | Dell |