Prekių nėra
Padidinti 21MC0059MX 8
| Smart Card Reader | N/A |
| Fingerprint reader | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | yes |
| Connections | Audio (3.5mm) |
| Internal memory | 16 GB |
| Total storage capacity | 512 GB SSD |
| Built-in microphone | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Internal memory type | DDR5 |
| Processor family | AMD Ryzen 5 PRO |
| Numeric keypad | No |
| Processor model | AMD Ryzen 5 PRO 8540U (4.90 GHz, 16M, 6C) |
| Built-in camera | Yes |
| Touch sensitive screen | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Display diagonal, " | 14 |
| Graphic adapter | AMD Radeon 740M Graphics |
| Display resolution, pixels | 1920 x 1200 |
| Operating system provided | Windows 11 Pro |
| Weight, g | 1390 |
| Maximum internal memory, GB | 64 GB |
| Processor number of cores | 6 |
| Memory clock speed, MHz | 5600 |
| Optical drive | No |
| Glossy display | No |
| Processor manufacturer | AMD |
| Mobile broadband | No |
| Battery capacity, Wh | 52.5 |
| Power supply, W | 65 |
| WLAN antennas | 2x2 |
| Dimensions W x D x H, mm | 315.9 x 223.7 x 17.7 |
| Integrated Memory Card Reader | No |
| WLAN type | Wi-Fi 6E |
| Docking | USB-C |
| Green certifications | EPEAT Gold |
| Product life cycle CO2 emissions, kg (manufacturer?s estimate) | 196 |
| Product life cycle used in emission assessments, years | 4 |