Prekių nėra
Padidinti 21QA002KMX 8
| Smart Card Reader | N/A |
| Fingerprint reader | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | yes |
| Connections | Thunderbolt 4 |
| Internal memory | 32 GB |
| Total storage capacity | 1 TB SSD |
| Built-in microphone | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Internal memory type | LPDDR5x |
| Processor family | Intel Core Ultra 7 |
| Numeric keypad | No |
| Processor model | Intel Core Ultra 7 258V (Max. 4.80GHz, 12M, 8C) |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Built-in camera | Yes |
| Graphics adapter family | Intel Arc |
| Touch sensitive screen | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Intel Virtualization technology | VT-x / VT-d |
| Display diagonal, " | 14 |
| Graphic adapter | Intel ARC Graphics 140V |
| Display resolution, pixels | 1920 x 1200 |
| Operating system provided | Windows 11 Pro |
| Weight, g | 1210 |
| Maximum internal memory, GB | 32 GB |
| Processor number of cores | 8 |
| Memory clock speed, MHz | 8533 |
| Intel HyperThreading | No |
| Intel vPro | No |
| Optical drive | No |
| Glossy display | No |
| Processor manufacturer | Intel |
| Mobile broadband | No |
| Battery capacity, Wh | 55 |
| Power supply, W | 65 |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| WLAN antennas | 2x2 |
| Dimensions W x D x H, mm | 311.8 x 212.3 x 6.7 - 17.18 |
| Intel Smart Cache, MB | 12 |
| Integrated Memory Card Reader | No |
| WLAN type | Wi-Fi 7 |
| Built-in speakers | Yes |
| Thunderbolt ports quantity | 2 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.80 |
| Docking | Thunderbolt |
| Dedicated video memory (GB) | Uses system memory |
| Number of performance-cores | 4 |
| Green certifications | Energy Star 8.0 |
| Number of Low Power Efficient-cores | 4 |
| Manufacturer?s estimate: Manufacturing-related CO2 emissions, kg | 150.13 |
| Manufacturer's estimate: Product life cycle used in emission assessments, years | 4 |
| Manufacturer?s estimate: Product life cycle CO2 emissions, kg | 176 |