Prekių nėra
Padidinti 21QJ00DQMX 8
| Smart Card Reader | N/A |
| Fingerprint reader | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | yes |
| Memory slots | 2 |
| Keyboard Layout | Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark) |
| Connections | Audio (3.5mm) |
| Internal memory | 32 GB |
| Total storage capacity | 1 TB SSD |
| Built-in microphone | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Internal memory type | DDR5 |
| Processor family | AMD Ryzen AI 7 PRO |
| Numeric keypad | No |
| Processor model | AMD Ryzen AI 7 PRO 350 (Max. 5.00GHz, 16M, 8C) |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Built-in camera | Yes |
| Graphics adapter family | AMD Radeon |
| Touch sensitive screen | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Display diagonal, " | 14 |
| Graphic adapter | AMD Radeon 860M |
| Display resolution, pixels | 1920 x 1200 |
| Operating system provided | Windows 11 Pro |
| Weight, g | 1380 |
| Maximum internal memory, GB | 64 GB |
| Processor number of cores | 8 |
| Processor clock speed, GHz | 2.00 |
| Memory slots (available) | 2 |
| Memory clock speed, MHz | 5600 |
| L3 cache, MB | 16 |
| Optical drive | No |
| Glossy display | No |
| Processor manufacturer | AMD |
| Mobile broadband | Optional |
| Battery capacity, Wh | 57 |
| Power supply, W | 65 |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| WLAN antennas | 2x2 |
| Dimensions W x D x H, mm | 315.9 x 223.7 x 10.9 - 16.13 |
| Integrated Memory Card Reader | No |
| WLAN type | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 |
| Built-in speakers | Yes |
| Thunderbolt ports quantity | 2 |
| Docking | Thunderbolt |
| Dedicated video memory (GB) | Uses system memory |
| USB-A (USB 3.2) ports quantity | 2 |
| Green certifications | EPEAT Gold |
| Copilot+PC | Yes |
| NPU | Yes |
| Manufacturer?s estimate: Manufacturing-related CO2 emissions, kg | 152 |
| Manufacturer's estimate: Product life cycle used in emission assessments, years | 4 |
| Manufacturer?s estimate: Product life cycle CO2 emissions, kg | 177 |