Prekių nėra
Padidinti BTO109_PB13250_EMEA 3
| Procesorius | Intel Core Ultra 5 |
| Klaviatūros kalba | English |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Įstrižainė | 13 col. |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.59 kg |
| Gross weight | 2.16 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 13 PB13250 |
| Gamintojo prekės serija | Pro Plus |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Laikmena | SSD |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Graphics |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.57 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Paper/Pasteboard | 571.00 g |
| Palette Qty | 135 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 494.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Producer | Dell |