Prekių nėra
Padidinti B3405CVA-LY0962XA 8
| Smart Card Reader | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | yes |
| Memory slots | 2 |
| Keyboard Layout | Estonia |
| Connections | USB-A |
| Camera Resolution | 1080p |
| Internal memory | 16 GB |
| Total storage capacity | 512 GB SSD |
| Built-in microphone | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Internal memory type | DDR5 |
| Processor family | Intel Core i3 |
| Numeric keypad | No |
| Processor model | Intel Core i3-1315U (Max. 4.5GHz, 10M, 6C) |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Built-in camera | Yes |
| Graphics adapter family | Intel UHD Graphics |
| Touch sensitive screen | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Intel Virtualization technology | VT-x / VT-d |
| Display diagonal, " | 14 |
| Graphic adapter | Intel UHD Graphics |
| Display resolution, pixels | 1920 x 1200 |
| Operating system provided | Windows 11 Pro |
| Weight, g | 1500 |
| Maximum internal memory, GB | 16 GB |
| Processor number of cores | 6 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports quantity | 1 |
| Intel HyperThreading | Yes |
| Optical drive | No |
| Glossy display | No |
| Processor manufacturer | Intel |
| Mobile broadband | No |
| Number of battery cells, pcs | 3 |
| Battery capacity, Wh | 63 |
| Power supply, W | 65 |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| WLAN antennas | 2x2 |
| Dimensions W x D x H, mm | 315.1 x 18.9 x 226.8 |
| Intel Smart Cache, MB | 10 |
| Integrated Memory Card Reader | Yes |
| WLAN type | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Display brightness, cd/m² | 300 |
| Built-in speakers | Yes |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.50 |
| Docking | USB-C |
| Dedicated video memory (GB) | Uses system memory |
| USB-A (USB 3.2) ports quantity | 2 |
| Number of efficient-cores | 4 |
| Number of performance-cores | 2 |
| Green certifications | EPEAT Gold |
| USB-C (USB 3.2) ports quantity | 2 |