Prekių nėra
Padidinti 21LW0018MH 8
The Lenovo ThinkPad X13 2-in-1 Gen5 is an exceptionally versatile business laptop with a swivel hinge that allows for four different working modes: laptop, stand, tent, and tablet. The 16:10 ratio 100% sRGB touchscreen provides ample workspace, enhancing everyday data processing. With the Intel Core Ultra processor and Intel® AI Boost accelerator, this device supports multiple AI development interfaces and efficiently runs local AI applications.
| Smart Card Reader | N/A |
| Fingerprint reader | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | yes |
| Keyboard Layout | US (English) |
| Connections | Audio (3.5mm) |
| Camera Resolution | 5 MP |
| Internal memory | 16 GB |
| Total storage capacity | 512 GB SSD |
| Built-in microphone | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Internal memory type | LPDDR5x |
| Processor family | Intel Core Ultra 5 |
| Numeric keypad | No |
| Processor model | Intel Core Ultra 5 125U (Max. 4.30GHz, 12M, 12C) |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Built-in camera | Yes |
| Touch sensitive screen | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Intel Virtualization technology | VT-x / VT-d |
| Display diagonal, " | 13.3 |
| Graphic adapter | Intel Graphics |
| Display resolution, pixels | 1920 x 1200 |
| Operating system provided | Windows 11 Pro |
| Weight, g | 1250 |
| Maximum internal memory, GB | 16 GB |
| Processor number of cores | 12 |
| Memory clock speed, MHz | 6400 |
| Intel HyperThreading | Yes |
| Intel vPro | No |
| Optical drive | No |
| Glossy display | No |
| Processor manufacturer | Intel |
| Mobile broadband | Optional |
| Battery capacity, Wh | 54.7 |
| Power supply, W | 65 |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| WLAN antennas | 2x2 |
| Dimensions W x D x H, mm | 301.7 x 214.6 x 16.4 |
| Intel Smart Cache, MB | 12 |
| Integrated Memory Card Reader | No |
| WLAN type | Intel Wi-Fi 6E |
| Built-in speakers | Yes |
| Speaker power, W | 2 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.30 |
| Docking | Thunderbolt |
| Dedicated video memory (GB) | Uses system memory |
| Number of efficient-cores | 8 |
| Number of performance-cores | 2 |
| Green certifications | Energy Star 8.0 |
| Number of Low Power Efficient-cores | 2 |
| Manufacturer?s estimate: Manufacturing-related CO2 emissions, kg | 144.1 |
| Manufacturer's estimate: Product life cycle used in emission assessments, years | 4 |
| Manufacturer?s estimate: Product life cycle CO2 emissions, kg | 179 |